• İlgili Aramalar

  • İlgili Markalar

  • İlgili Kategoriler

sanalreyonum-logo.png
0
SEPETİM: 0.00 TL
{{UrunAdi}} {{Adet}} x Adet: {{Fiyat}}
TOPLAM
0.00 TL
GİRİŞ YAP veya KAYIT OL
Samsung RL4003RBASP Kombi No-Frost Buzdolabı
  • Samsung RL4003RBASP Kombi No-Frost Buzdolabı
 
 
 
 

Marka

Kargo Ücreti

Kategori

Bu ürün tükenmiştir.

Samsung RL4003RBASP Kombi No-Frost Buzdolabı

  • Ürün Açıklaması
  • Taksitler
  • Yorumlar
Ürün Açıklaması Kapat
 
 

ÖZELLİKLER


  • Enerji Verimliliği için tasarlandı

Tasarruf etmek ve çevreyi korumak için tasarlandı

Hem yemeklerinizi hem de çevreyi koruyun. Yeni Samsung buzdolabı, geleneksel modellere göre %20 daha az enerji harcar. Yenilikçi dijital invertör kompresörümüz ve LED aydınlatmamızın aralarında bulunduğu enerji tasarruflu teknolojiler enerji tasarrufu yapmanıza olanak tanır, sera gazı miktarını azaltır ve aylık elektrik faturanızı hafifletir. Hesaplı kişiler ve çevreciler için idealdir.
En fazla verimlilik i�in akıllı soğutma

En fazla verimlilik için akıllı soğutma

Buzdolabının soğutma performansını optimize etmek için tasarlanan Akıllı Sensör Sistemi, mutfağınızdaki sıcaklığı, dolabın içindeki nem seviyesini ve kullanım şeklinizi izlemek ve daha sonra uygun ayarlamaları yapmak için beş sensör kullanır. Yapmanız gereken tek şey yiyecekleri dolabınızda saklamaktır. Kapı uzun süre açık kaldığında sizi uyaran bir sensör de vardır. Gıdalarınızı taptaze tutun ve elektrik faturalarınızı hafifletin.

Enerji tasarrufunun, sessizliğin ve 10 yıllık garantinin tadını çıkarın

Sürekli olarak başlayıp duran geleneksel kompresörlerin aksine, Samsung'un Dijital İnvertör Kompresörü, nem seviyelerine ve kullanım örneklerine dayanarak küçük değişiklikler yapar. Bu da sıcaklığı daha sabit bir seviyede tutmaya, kompresördeki aşınmayı azaltarak daha fazla güvenilirlik sağlamaya ve sesi minimum düzeye indirmeye yardımcıdır. Ayrıca, düşük elektrik faturaları ve 10 yıllık garanti sayesinde rahatlığın tadını çıkaracaksınız.

Daha fazla yer açan raf

Daha fazla yer a�an raf
Üçe katlanabilir raf, büyük parçaları daha önce olmadığı kadar akıllıca depolamanız için size esneklik sağlamaktadır. Çok katlı bir pastayı veya kule şeklindeki tatlılarınızı saklamak istediğinizde rafı geriye katlayın. Portakal suyu kutusu gibi uzun ve ince parçaları saklamak istediğinizde ise rafı ikiye katlayarak depolama alanını kullanmaya devam edin.

Sürekli değişen zevkleriniz için kapı rafları

S�rekli değişen zevkleriniz i�in kapı rafları
Alışveriş listeniz her hafta değiştiği için Samsung buzdolabı, market ürünlerinizi kolayca ve rahatça saklamanıza yardımcı olacak her biri teker teker ayarlanabilir kapı raflarıyla birlikte tasarlandı. Raflar daha uzun şişeleri almak için yukarı veya aşağı kaydırılabilirken derin bir rafa büyük içecek kutularınızı ve/veya soda şişelerinizi iki sıra şeklinde koyabilirsiniz.

Gıdalar için daha fazla alan sağlamak için basit bir şekilde tasarlandı

Buzdolabının içindeki büyük parçalar marketten aldıklarınız olmalıdır; çıkıntı yapan aydınlatma armatürleri veya delikler değil. Samsung'un Basit İç Duvar Tasarımı stratejik olarak yerleştirilmiş Çoklu Akış delikleri ve yerden tasarruf sağlayan LED aydınlatma ile depolama kapasitesini artırırken, şık ve sofistike bir iç görünüm sunar.

Enerji tasarrufu asla bu kadar parlak olmadı

Enerji tasarrufu asla bu kadar parlak olmadı
İç alanın her iki kenarına da yerleştirilen Samsung'un sofistike LED aydınlatması, daha kolay görüş sağlamak için daha parlak ve doğal bir ışıkla dolaylı olarak aydınlatır. Gece bile olsa mutfak ışığını yakmadan aradığınız şeyi kolaylıkla bulabilirsiniz. LED ışık ayrıca geleneksel ampullere göre daha az ışık yayar, bu da buzdolabınızın sürekli soğuk kalmasına yardımcı olur. Artık gerçeğe dönüşen parlak bir fikir.

Stil sahibi LED, bilgileri yukarıda, ön tarafta gösterir

Stil sahibi mavi LED ekranıyla yeni Samsung buzdolabı, geleneksel modellere göre daha iyi algılar. Ekran yukarıya, ön tarafa, en üst rafın üzerine yerleştirilmiştir böylelikle ayarlara kolayca ulaşabilir ve kontrol edebilirsiniz. Sıcaklığı ayarlamak veya Güçlü Soğutma gibi bir mod seçmek için tüm yiyecekleri çıkarıp arkaya uzanmak zorunda değilsiniz.
�oklu Akış

Çoklu Akış

Çoklu Akış, özellikle kapıyı açtıktan sonra buzdolabındaki sıcaklığı sabit seviyede tutmak için her katta, her katın üzerindeki küçük delikler sayesinde tam çalışır. Her haznenin her kısmını aynı zamanda soğutarak gıdalarınızın daha uzun süre taze kalmasını sağlar.
Parlak Dekoratif Raf

Parlak Dekoratif Raf

Samsung buzdolabının Parlak Dekoratif Raflar gibi tüm öğeleri büyülemek için tasarlanmıştır. Paslanmaz çelik kaplama veya fırçalanmış metal kaplama arasından birini seçin. Her ikisi de geleneksel buzdolaplarında bulunmayan bir zerafet ve parlaklık dokunuşu katar.
Koku Giderici

Koku Giderici

Bu hijyenik koku giderici istenmeyen kokuları tamamen gidererek gıdaların orijinal tatlarını korur.


Taksitler Kapat
Taksit
2
-
-
-
-
-
-
-
3
-
-
-
-
-
-
-
4
-
-
-
-
-
-
-
5
-
-
-
-
-
-
-
6
-
-
-
-
-
-
-
7
-
-
-
-
-
-
-
8
-
-
-
-
-
-
-
9
-
-
-
-
-
-
-
Yorumlar Kapat

Adres Bilgileri

Kaydet

Kart Bilgileri

Ön yüzdeki 16 haneli kart numarası

Arka yüzdeki güvenlik kodu

Kaydet
Product Large Image

Satış Sözleşmesi

Ön Bilgilendirme Formu